Çalıştığımız Datacenterlar

SuperServers en iyi datacenterlar ile iş birliği yaparak, sunduğu dedicated server hizmetlerinin kalitesini maksimize eder. Avrupa 'nın ve Türkiye 'nin en iyi datacenterları ve dedicated serverları hizmetinizde.

Türkiye Datacenter

İstanbul Levent 'te bulunan Metrocity Datacenter 80Gbit internet çıkışı ile Türkiye 'nin en yüksek hat kapasitesine sahip datacenterıdır. Datacenterın elektrik altyapısı 11 farklı trafo ve 2 farklı şebekeden sağlanmaktadır. Toplam 30.000 dedicated server kapasiteli olup şuanda mevcut dedicated server sayısı 10.000 üzerindedir. İhtiyaç olması durumunda Metrocity 'nin jeneratörleri 1 hafta kesintisiz çalışabilir.

Fransa Datacenter

Dünya 'nın en büyük datacenterın olan Fransa merkezlidir datacenterımızın, dünya çapında toplam 170.000 dedicated serverları aktif olarak hizmet vermektedir. Şuanda inşaat aşamasında olan yeni datacenterı ile 750.000 dedicated servera ev sahipliği yapması planlanmaktadır. Fransa datacenterımız trafik fiyatlandırması olarak daha uygun olup yüksek kapasite ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür.


Veri merkezimizi yakından tanıyın

SuperServers hakkında bilgi almak ve veri merkezimizi gezmek için randevu alabilirsiniz. Size içeriyi gösterip uzmanlar tarafından detaylı veri merkezimizin detaylarını anlatmaktan mutluluk duyarız.